Croatia

Zwyczajne życie zamieniamy czasem na wakacje. I wtedy zaczynamy odkrywać coś nowego. Zarówno w otaczającym nas świecie. Jak również w nas samych.
Zwyczajne życie przeważnie jest napięte, poukładane. Wakacje są zaś jak spontaniczny uśmiech, beztroskie dzieciństwo. Na moment stajemy się inni. Prawdziwi.
iszart

 
 


Komentarze

 1. I love it so much --- great pictures!
  Bye
  Gabi

  OdpowiedzUsuń
 2. Ile ja bym oddała, żeby się tak po prostu wyrwać na wakacje i trochę odpocząć. Jeszcze te zdjęcia... zazdrosna jestem! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Marzę o takich wakacjach z Twoich zdjęć ;) Kilka zdjęć i niesamowita historia, tyle pięknych miejsc, cudowna pogoda (choć uważam,że i na obecne lato w pl też nie powinniśmy narzekać)
  Jeśli można wiedzieć, w jakim programie je obrabiasz ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam, widziała i własnie tak jest. Piękne zdjęcia. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwieeelbiam !!!! I jeszcze tam wroce ojj tak :))) Cuuuudowne zdjecia Kochana :)) Cuuuuudowny Urlop :))) Buuuuziaki :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne widoki! Chciałabym kiedyś w końcu wybrać się do Chorwacji. Wszyscy, którzy byli sobie chwalą i są zadowoleni. Mam nadzieję, że niedługo uda mi się ten plan zrealizować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest pięknie! Bardzo mi się podoba!
  Szacun za zieleń - uzyskałaś idealny odcień!

  pirates of the caribbean 5

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetnie to wygląda! W przyszłym roku na pewno muszę się wybrać do Chorwacji. Zawsze chciałem tam wyjechać, jednak tym razem muszę spełnić swe marzenia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Również marzy mi się wycieczka do Chorwacji. Koniecznie muszę pojechać w przyszłe wakacje :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Doskonale rozumiem. Podziwiam zapał i ogrom pracy. U mnie, od 2 lat, stoi też taka stara szafka, juz bez farby. Teraz zjadają ją chyba korniki... Czeka na dalszą obróbkę. Może zainspirowana sue

  หนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne widoki na prawdę robią wrażenie te miasta uliczki domy i okolica zupełnie coś innego niż u nas w Polsce podoba mi się ta Chorwacja i to bardzo.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

DZIĘKUJĘ, że pozostawiasz ślad w postaci komentarza...iszart

Zobacz także...